адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Допомога з ДТП

Всі ми учасники дорожнього руху і виступаємо в ролі водіїв, пасажирів або пішоходів. На жаль, дорожньо- транспортні пригоди досить часте явище і якщо з вами сталася ця неприємність, то вам може знадобитися допомога адвоката.

Питання, що виникають після ДТП, залежать від обставин нещасного випадку і того, в якій ролі виступаєте ви. Якщо ви жертва події, вам може знадобитися адвокат по ДТП для стягнення страховки, компенсації на лікування постраждалих та ремонт автомобіля.

Допомога адвоката потрібна й винуватцеві події. Це може бути захист перед страховою компанією, захист в суді за позовом з боку інших учасників та потерпілих в ДТП, оскарження дій працівників ДАІ.

Захист адвоката просто необхідна, якщо ДТП спричинило тяжкі наслідки: хоча б одному учаснику були нанесені травми середнього або важкого ступеня, якщо хтось загинув. У таких випадках обов’язково проводиться досудове розслідування для встановлення винуватця події. Саме його притягнуть до кримінальної відповідальності, при цьому важливо визначити ступінь провини і всі обставини події , адже саме від цього залежить і ступінь кримінальної відповідальності.