адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Кримінальні справи

Якщо вас з тієї чи іншої причини намагаються притягнути до кримінальної відповідальності , без захисника вам не обійтися. І чим раніше ви звернетеся до досвідченого адвоката, який спеціалізується на кримінальних справах, тим краще для вас.

 Послуги адвоката по кримінальних справах включають в себе роботу з підозрюваним і обвинуваченим на етапі попереднього слідства або дізнання; захист підсудного в ході судового кримінального процесу; роботу із засудженим по подачі касаційних і наглядових скарг на вироки; роботу зі свідками, потерпілими на всіх стадіях кримінального процесу.

Присутність адвоката на допиті, під час очних ставок і слідчих експериментів, консультація та роз’яснення прав підозрюваного чи обвинуваченого ще на стадії попереднього слідства та дізнання може мати вирішальне значення. Чи варто говорити, що лінію поведінки з представниками правоохоронних органів краще обрати з самого початку і дотримуватися її до кінця.

Навіть якщо вас викликали на допит у кримінальній справі як свідок, краще зверніться за юридичною допомогою і йдіть на допит разом з адвокатом, адже в Україні звичайна практика перекваліфікації свідків у статус підозрюваних. Особливо часто це трапляється, якщо кримінальна справа порушена «за фактом» і слідство займається пошуком підозрюваних у скоєнні злочину.

Далеко не кожен адвокат візьметься за кримінальні справи. Адже йдеться про долі людей, і від компетентності захисника може залежати ступінь кримінальної відповідальності і тяжкість покарання, яке понесе підзахисний. Та й сам захисник зобов’язаний досконально володіти всіма тонкощами Кримінального кодексу, знати особливості роботи правоохоронної системи і тверезо оцінювати для клієнта ситуацію,  що склалася.

Адвокат повинен не тільки розібратися в обставинах справи, доказовій базі та сильних сторонах обвинувачення, а й, при необхідності, захищати права клієнта шляхом оскарження затримання, обрання запобіжного заходу або напрвлення інших клопотань і скарг до прокуратури або суду. Більш того, адвокат вибирає тактику ведення захисту, збираючи необхідну доказову базу і працюючи зі свідками.

Природньо, що  адвокат буде представляти ваші інтереси на всіх судових засіданнях і, при необхідності , зможе оскаржити рішення суду у всіх можливих інстанціях або домагатися помилування через спеціальну комісію при Президенті України .