адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Послуги адвоката

Так влаштована сучасне життя, що час від часу доводиться стикатися з неприємними ситуаціями і конфліктами з оточуючими людьми. Навіть банальне непорозуміння між родичами, знайомими чи сусідами може перерости в тривалу судову тяганину. А що вже говорити про суперечки ділових партнерів або про можливі непорозуміннях з правоохоронними органами. Коли ситуацію не вдається залагодити в індивідуальному порядку, доведеться звернутися за допомогою до досвідченого юриста.

Якщо ви зіткнулися з правовою проблемою, зверніться до юриста якомога швидше. Своєчасна консультація і допомога адвоката дозволить вирішити вашу проблему максимально швидко і з найменшими втратами для вас. Навіть якщо вам здається, що проблема незначна і ви зможете вирішити її самостійно, все ж зверніться хоча б за первинною консультацією, повірте — вона зайвою не буде.

Для того щоб отримати послуги адвоката, потрібно прийти на початкову консультацію з усіма важливими у вашій справі документами, викласти суть проблеми і обговорити подальші дії і можливі варіанти виходу зі сформованої ситуації. Якщо умови надання послуг вас влаштують, ми укладаємо договір і разом  будемо працювати над вирішенням проблеми. Після цього основну частину роботи візьме на себе адвокат: збір інформації, підготовку і подачу у відповідні інстанції необхідних документів, представництво ваших інтересів в суді.

Наші юридичні послуги зачіпають різні сфери права: ми ведемо сімейні, кримінальні, цивільні справи, представляємо інтереси клієнтів у судах різних інстанцій.