адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Представництво в суді

Кожен громадянин може відстоювати свої права в суді особисто або ж передати ці повноваження представнику.

Під час вирішення тієї чи іншої справи в судовому порядку, важливо мати хорошого представника, який не тільки ознайомиться з вашою справою, порадить як краще вчинити, підготує всі необхідні процесуальні документи, але й зможе грамотно захищати права клієнта під час судових засідань, а, при необхідності, оскаржити рішення у вищих інстанціях.

Представництво в суді просто необхідно в тих випадках, якщо ви з тієї чи іншої причини не можете бути присутнім у суді під час засідання. Але навіть якщо ви присутні на судовому засіданні особисто, важливо мати хорошого представника, який знає всі юридичні тонкощі і допоможе вам відстояти права, а також зберегти нерви і час. А в кримінальних справах досвідчений і грамотний захисник просто життєво необхідний.

Особи , які представляють ваші інтереси в суді, володіють всіма повноваженнями на ведення справи і можуть виконувати всі необхідні процесуальні дії. Але ви маєте право прописати в довіреності або заявити усно під час судового засідання про те , які саме повноваження є у вашого представника.