адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Адвокат у справах сім’ї

Все наше життя складається із спілкування. І постійно між людьми виникають ті чи інші відносини, іноді досить складні і навіть потребують врегулювання в правовому полі. У таких випадках може знадобитися адвокат з сімейних справ.

У компетенцію сімейного адвоката входять різноманітні питання, що зачіпають область сімейного права. Це може бути допомога при укладанні шлюбних контрактів, розірвання шлюбу або визнання його недійсним, стягнення аліментів, встановлення факту батьківства, розділ майна колишнього подружжя, позбавлення батьківських прав, усиновлення, визначення місця проживання та порядку виховання дитини, суперечки, пов’язані з отриманням спадщини та інші.

Сімейні справи часто бувають спричинені конфліктом і пов’язані з сильними емоціями. Буває, що люди настільки втягнуті в конфлікт, що не бачать очевидних і простих шляхів виходу з ситуації, що склалася . Це може значно ускладнити розгляд і прийняття рішення. Тому в таких випадках досвідчений сімейний адвокат в Сумах просто незамінний. Він допоможе поглянути на суть проблеми з боку, пояснить ваші права і зобов’язання, складе всі необхідні документи і, при необхідності, буде відстоювати ваші інтереси в суді.