адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Спадкові спори

Досить часто після смерті спадкодавця між спадкоємцями виникають конфлікти, особливо якщо мова йде про досить великі матеріальні цінностях. І далеко не завжди їх можна вирішити без допомоги адвоката.

В основному спадкові суперечки виникають, коли померлий не залишив заповіту або ж хтось із родичів не згоден з цим документом. Тоді нотаріус не зможе оформити спадщину, а конфлікт доведеться вирішувати в судовому порядку.

Найчастіше, суперечки пов’язані з неможливістю встановити коло спадкоємців, необхідністю в суді доводити родинні зв’язки з спадкодавцем, конфліктами при розділі майна між спадкоємцями, пропуском строків прийняття спадщини.

Своєчасне звернення за консультацією до адвоката допоможе вирішити конфлікт з найменшими втратами для вас. Важливо в кожному конкретному випадку визначити частку спадщини , на яку ви можете претендувати, зібрати доказову базу і вивчити аргументи іншої сторони конфлікту. І чим швидше ви це зробите, тим краще для вас.

Зверніть увагу, що в кожному разі українське законодавство обмежує строк для прийняття спадщини шістьма місяцями з моменту його відкриття. Важливо вкластися в ці півроку, щоб уникнути проблем у майбутньому.