адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Допомога зі спадком

Якщо вступ у спадщину проходить без конфліктів і спірних ситуацій, то це досить нескладна процедура і веде її нотаріус. Хоча , якщо ви не хочете або не маєте можливості зайнятися збором необхідних документів особисто, можна передоручити цю справу юристу. Але якщо в питанні вступу в спадщину виникають конфлікти, без допомоги адвоката точно не обійтися.

Ситуації бувають дуже різними. Наприклад, конфлікти між спадкоємцями , несподівана поява невідомих раніше родичів померлого, які намагаються довести своє право на майно, проблеми з документами спадкодавця та багато-багато інших.

Найчастіше до справ, якими займається адвокат по спадку, відносяться: оспорювання заповіту, встановлення родинних зв’язків і визнання права власності на спадкове майно, збір доказової бази, відновлення пропущених строків.

Багато людей потребують правової консультації та поясненні нюансів отримання спадщини. Наприклад, вартість матеріальних цінностей може бути меншою, ніж сукупність боргових зобов’язань спадкодавця. Розібратися, як правильно вчинити в цій ситуації, без кваліфікованої допомоги буває непросто. Своєчасне звернення до адвоката в будь-якому випадку допоможе вам уникнути багатьох помилок.