адвокат
Бондар Валерій Миколайович

Юридичні послуги при розлученні

Розпад сім’ї завжди супроводжується конфліктом , який часто доводиться вирішувати в судовому порядку. Йдеться , насамперед, про розподіл спільного майна , з’ясуванні питання опіки нал дітьми , вирішення інших нюансів.

В Україні існує практика спрощеної процедури розлучення в тому випадку , якщо в сім’ї немає дітей і не виникло майнових суперечок. Розлучення здійснюється через ЗАГС і зазвичай все відбувається досить швидко і просто . Хоча і тут можна звернутися до послуг юриста , особливо якщо ви не хочете або не маєте можливості бути присутнім на процесі розлучення особисто.

Інша справа , якщо у подружжя є неповнолітні діти та / або майнові суперечки. Доведеться йти до суду , а до цього краще проконсультуватися з досвідченим юристом , який зможе ввести вас в усі тонкощі процесу розлучення.

Юридичні послуги при розлученні включають в себе цілий комплекс консультацій та документів , обсяг і складність яких залежать від кожного конкретного випадку. Найчастіше, це складання і направлення до суду необхідних процесуальних документів , представлення адвокатом інтересів в переговорах з іншою стороною процесу , участь адвоката від вашого імені в судових слуханнях.